aidpol.com | O nas
15554
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15554,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

O nas

AIDPOL Sp. z o.o.

AIDPOL Sp. z o.o. to polski dostawca innowacyjnych rozwiązań dla potrzeb międzynarodowej pomocy humanitarnej i rozwojowej, obrony cywilnej, zarządzania kryzysowego, ratownictwa medycznego i służb mundurowych.

Oferujemy szeroki wachlarz produktów, w większości “made in Poland”, stosowanych z powodzeniem nie tylko w kraju, ale także za granicą, m.in. w Kenii, Sudanie Południowym, Gwinei Bissau, Togo, Nepalu czy na Ukrainie.

PRODUKTY

W procesie tworzenia naszych produktów wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia nauki, wiedzę i doświadczenie specjalistów danej dziedziny, realia rynkowe i środowiskowe oraz uwarunkowania kulturowe lokalizacji, gdzie proponowane przez nas rozwiązania będą potencjalnie wykorzystane, a ich użycie poprzedzone jest serią testów i badań przeprowadzanych w warunkach ekstremalnych.